Elfabe El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı

Elfabe: El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı

Kitabın Adı Elfabe: El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı
Kitabın Yazarı Mehmet Ali Bulut
Kapak Tasarımı Yiğit Yolcu
Yayına Hazırlık Rahime Demir
Yayın Yönetmeni Erol Şahnacı
İç Tasarım Gonca Özdemir
Yayınevi Hayat Yayınları
Yayın Yeri İstanbul
Yayın Tarihi 2014
ISBN 9786051510965
Sayfa Sayısı 384
Boyut 21 cm

 

El ve parmak yapılarımız ile yüz hatlarımız davranışlarımızı belirleyen genetik kodlar içerir. Bu genetik kodlama; kişinin iç hâllerinden, yeteneklerinden, hastalıklarından, başarılı ya da başarısız olabileceği girişimlerinden haberler verdiği gibi düşünce süreçlerini de belirler. Parmakların uzunluğu ya da kısalığı, avuç içindeki çizgiler, yükseltiler ve çukurlar hep bir şeylere işarettir. Mesela, bir meslekte çok başarılı olmuş insanların ellerinde belirgin ortak özellikler vardır. İnsan yüzünün sol kısmı o insanın gerçek kişiliğini yansıtır. Buna karşın sağ tarafı ise saklamaya çalıştığı diğer yüzünü gösterir. Her insan;

Kendi hayat yürüyüşünün nasıl olacağını,

Hastalık ve sağlık durumu ile ilgili gelişmeleri,

Evlilik hayatını ve sürecini,

İnsan ilişkilerindeki potansiyelinin ne olduğunu merak eder.

El ve yüz çizgilerinden, tavır ve davranışlarından insanların kabiliyet ve kapasitelerini okuma sanatı olan ELFABE, insanın yüzündeki, avucundaki, cildindeki birtakım işaretlerden hareket ederek, hayatını doğru yönlendirmesi için ona yardımcı olmak amacıyla yazılmış bir kitap… Genetik potansiyelini keşfetmek isteyenlere kaynak niteliğinde bir eser…

Twitter

Bunu yapmayı göze alan bir insan, dünyada huzurlu yaşamayı talep edebilir mi. Ben bunlardan doğacak çocuklara acırım. Kim bilir ne büyük zulümlerle(!) karşılaşacaklar. Sonra da bu bela nereden geldi diyecekler. Kader ha.İşte kader böyle yaz(dır)ıyor.

Bugün 6. Osmaniye Kitap Fuarındayız…📚

Tüm kitapseverler davetlimizdir. 🤗
@HayatYayinlari

#HayatYayınGrubu #OsmaniyeKitapFuarı #KitapFuarı #İmzaGünü #HayatYayınları #gençhayatyayınevi

"Muhammed Mustafa" âlemde, has bir isimdir. Anıldığında elimiz tazimle göğsümüze gider. Millet o yüzden evladına MEHMET demiş. Karıştırılmasın diye.. Ve bir isim analisti olarak maalesef adı MUHAMMED veya Muhammet Mustafa olan 100 kişiden üçünü bile o zata(asv) yakışır görmedim.

Defalarca, yerin, depreşmeden önce haber verdiğini söyledim. Hem depremci abilere, hem diyanet ehline. İlgilenmediler. Bir tek Mesut Pektaş sesimi duydu. İBB de AKOM’un başında iken izleme istasyonları kurdu. Kısmî başarılar da elde etti. Bu konu izlenmeli.

Ertan Özyiğit @ErtanOzyigit

AA; Düzce depremi öncesi ışık topları..

Load More

Facebook

[custom-facebook-feed]