Asya’nın Ayak Sesleri

http://www.mehmetalibulut.com/wp-content/uploads/2019/12/01_asyanin_ayak_sesleri.jpg

Kitabın Adı Asya’nın Ayak Sesleri
Kitabın Yazarı Mehmet Ali Bulut
Yayın Editörü Rahime Demir
Kapak Tasarımı
Yayına Hazırlık
Yayınevi Hayat Yayınları
Yayın Yeri İstanbul
Yayın Tarihi 2019
ISBN 9786051512990
Sayfa Sayısı 360
Boyut 21 cm

Doğu Medeniyetinin Yeniden Yükselişi

Gaddar Batı, artık çirkin yüzünü aleni göstermekten çekinmiyor. Ve bilmiyor ki bu, onun sonu olacak… Çünkü Allah küfrü abat eder ama zulmü asla! Zulme rıza gösterenler, zulmü teşvik edenler, kendi geleceğini hazırlıyor. Emin olabilirler ki mazlumdan hak ettikleri miktarda merhameti görecekler.

Devran bir fırıldaktır. Bugün güç sende ise yarın başkasında olur. Dünya şundan emin olmalıdır ki o başkası yarın biz olacağız; yani Müslüman Türkler!

Asya’nın Ayak Sesleri bir umudun eseridir; vadedilmiş bir yeniden dirilişin, bu millet eliyle gerçekleşmesinin umudu. Elbette istikbal inkılabatı içinde en gür seda İslâm’ın sedası olacak. Bu kitap; o sedanın içinde benim de milletimin de nefesinin yer alması, çorbada bin yıl İslâm’a hizmetkârlık ve bayraktarlık yapmış şu milletimin çorbada tuzunun bulunması amacıyla yazılmıştır.

Dün olduğu gibi bugün de yarın da bu hizmetkârlık ve bayraktarlık hizmetini bu aziz millet üstlensin. Üstlenecektir de… (Arka Kapaktan)

Daha önce de basılmış olan kitap Doğu ve Ortadoğu coğrafyasında yaşanan son gelişmeler nedeniyle güncellenmiştir.

Yazar diğer kitabı Tanrı’nın Halkının Allah ile Başı Dertte adlı kitabında yaşanan tarihi süreçleri detaylarıyla anlatmıştır. Farklı zamanlarda yazılan bu kitaplar Ortadoğu’da yaşanan son olaylarla birbirini teyit etmektedir.